Wizyta u Nas

Wizyta w Blueberry Dreams

Powszechnie dostępne diety, głodzenie się i suplementy zastępujące posiłki są nieskuteczne, wyniszczające psychicznie i niezdrowe. Z nami uzyskasz trwały efekt i polepszysz swoje zdrowie zamiast je stracić. Nie stosujemy suplementów, które są drogie i nieskuteczne.

1 Jak umówić się na wizytę?

Aby umówić się na wizytę kliknij ‚umów się na wizytę’ na naszej stronie internetowej i wybierz opcję najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Z wybranym centrum możesz skontaktować się i umówić wizytę przez elektroniczny formularz, mailowo lub telefonicznie. Przyjedziemy do Ciebie na wizytę domową lub przeprowadzimy wizytę online.

2 Przygotowanie do wizyty

Przynieś spis aktualnej diety z przeciągu kilku dni (najlepiej tygodnia), spis leków i suplementów które przyjmujesz, poinformuj nas o Swoich schorzeniach i preferencjach żywieniowych (nielubiane jedzenie, itp – dzięki temu w Twojej diecie nie pojawią się niesmaczne produkty). Do pomiaru masy ciała należy przystąpić z pustym pęcherzem, 3 godziny po posiłku i wysiłku.

3 Pomiar masy i składu ciała

Analiza impedancji bioelektrycznej, analiza bioimpedancyjna (BIA) to nieinwazyjna metoda badania diagnostycznego, która pozwala na dokładną analizę składu ciała przy wykorzystaniu oporu elektrycznego tkanek organizmu, tzw. impedancji. Wykorzystuje ona zdolność tkanki mięśniowej do przewodnictwa elektrycznego. Metoda BIA pozwala określić zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie oraz indywidualny poziom podstawowej przemiany materii. Umożliwia także poznanie wpływu niektórych czynników na kierunki zmian poszczególnych komponentów ciała.

4 Dieta

Dietetyk potrzebuje czasu na ułożenie skutecznej diety dostosowanej do Twojego stanu zdrowia i potrzeb. Czasami potrzebna jest konsultacja kilku specjalistów jeżeli masz problemy zdrowotne. Otrzymasz kompletną dietę, przepisy kulinarne, program prostych ćwiczeń i porady. Dietetyk szczegółowo określi Twoje zapotrzebowanie na składniki odżywcze i pomoże Ci uniknąć groźnych dla zdrowia niedoborów. Dzięki naszej aplikacji na Swoim telefonie lub komputerze sprawdzisz dietę, ćwiczenia, zalecenia, otrzymasz listę zakupów i skontaktujesz się z dietetykiem.

5 Wizyty kontrolne

Cotygodniowe wsparcie naszego dietetyka na wizytach kontrolnych pozwoli Ci uniknąć efektu jojo i da Ci wspacie psychologiczne. Częste wizyty pozwalają na kontrolowanie siebie, utrzymanie diety i trwałą zmianę stylu życia. Zdrowe tempo chudnięcia pozwalające na uniknięcie efektu jojo to 0,5 do 1 kg tygodniowo według WHO.

6 Czy dam radę?

Naszą misją jest wspieranie Cię w drodze do sukcesu. Nasze diety są smaczne, zdrowe i proste w przygotowaniu. Nasza gimnastyka jest prosta i nieskomplikowana, są w stanie wykonać ją nawet osoby o ograniczonej wytrzymałości fizycznej i chore.

7 Efekt końcowy

…jest trwały, bez efektu jojo i wspiera Twoje zdrowie. Wszystko zależy od Twojej motywacji.

Twoje życie w Twoich rękach.

źródła: Nasze doświadczenie, Wikipedia – Analiza impedancji bioelektrycznej
blueberrydreams.biz.tm

Dowiedz się kiedy pojawimy się w Twojej okolicy!

Zapisz się
Imię
Adres Email *